Descubre 1, czyli najlepszy podręcznik do nauki języka hiszpańskiego

“Descubre 1”, czyli podręcznik, dzięki któremu nauczysz się języka hiszpańskiego w szybki oraz przyjemny sposób!

Descubre 1” to jeden z najlepszych podręczników do nauki języka hiszpańskiego, który wydany został przez Wydawnictwo Draco w 2019 roku. Treść tej publikacji została opracowana przez nauczycieli i lektorów z Polski oraz Hiszpanii. Książka przeznaczona jest do nauki języka hiszpańskiego w szkołach ponadpodstawowych.

Podręcznik “Descubre 1” cechuje się:

– klarowną treścią,

– częścią ćwiczeniową, dzięki której uczniowie utrwalą oraz powtórzą materiał lekcyjny,

– świetną oraz niezwykle bogatą oprawą metodyczną,

– nagraniami dźwiękowymi, które młodzież będzie mogła odtworzyć na smartfonach poprzez kody QR,

– świetnymi multimediami,

– wysokiej jakości nagraniami audio, które opracowali nauczycieli i lektorzy z Polski i Hiszpanii,

– zgodnością z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej,

– oraz wygodnym rozłożeniem materiału, który podzielony jest na trzy moduły zawierające dziewięć lekcji.

Wydawnictwo Draco, czyli jedno z najlepszych polskich wydawnictw!

Wydawnictwo Draco, które swoją siedzibę ma w Krakowie, jest polską firmą, która specjalizuje się głównie w wydawaniu podręczników przeznaczonych do nauki języków obcych. Publikacje tego wydawnictwa przekazują uczniom w nowoczesny sposób wiedzę językową z takich języków jak: łacina, język rosyjski, język francuski oraz język hiszpański. Warto wspomnieć o tym, iż wydawnictwo realizuje zamówienia hurtowe oraz detaliczne. Dzięki temu, że publikacje wydawane przez Wydawnictwo Draco spełniają wymogi wieloletniości, to są one niezwykle cenione zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli.

Najważniejszymi publikacjami wydanymi przez to polskie przedsiębiorstwo są:

– “Machbar 1 Podręcznik do nauki języka niemieckiego”,

– “Homo Romanus 2. Podręcznik do języka łacińskiego i kultury antycznej”,

– “C’est parti! 4 zeszyt ćwiczeń DRACO”,

– “Descubre A1.2/A2. Język hiszpański.”,

– “Explora 1. Curso de español. Zeszyt ćwiczeń”,

– “C’est parti! 3. Podręcznik z płytą CD.”,

– oraz “Il Belpaese 1. Zeszyt ćwiczeń”.